recepcja@goralowka.pl   662 077 748

Cennik

Ceny brutto, wystawiamy faktury.
Dodatkowo płatna opłata miejscowa na rzecz Gminy Czernichów w kwocie 2,00 zł dziennie za każdą rozpoczętą dobę pobytu.

Doba hotelowa od godziny 14.00 do godziny 10.00.
Prosimy o kontakt, bezpłatnie przygotujemy ofertę cenową.

Dla grup oferujemy atrakcyjne rabaty.

 

cena

Pokój z własną łazienką,tv,balkonem

70,00 zł

Pokój standard PLUS z tv,balkonem
( wspólna łazienka na dwa pokoje)

55,00 zł

Regulamin D.W. "Góralówka"

Prosimy z zapoznanie się z obowiązującymi w naszym obiekcie zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku.

1 Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego.
2 Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
3 Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
4 Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.
5 Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.
6 Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
7 Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
8 Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.
9 Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
10 Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca, a następnie niszczone.
11 Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.
12 Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.
13 W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.
14 Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.
15 W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami.
16 Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze w recepcji.

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu miłego pobytu w naszym Domu Wczasowym.