Zaplanuj sylwestra z nami
Oferta letnia obowiazująca w okresie od III do X (marzec-październik).

Oferta zimowa obowiazujaca w okresie od XI do II (listopad-luty).

Oferta zimowa:

Góralówka” to świetny punkt wypadowa na narty, czy snowboard dla wszystkich fanów białego szaleństwa.

W pobliżu kilkudziesięciu kilometrów znajduje się kilka znaczących kompleksów narciarskich, a zaledwie 600 m od „Góralówki” znajduje się kompleks narciarski „Andaluzja” składający się z dwóch wyciągów orczykowych o długości 600m oraz 350m. Trasy oświetlone i sztucznie naśnieżane. Sam ośrodek położony jest na wysokości 600 m n.p.m., dzięki czemu śnieg utrzymuje się tu naprawdę długo.

W odległości 3 km znajduje się kompleks narciarski na górze „Żar”- Międzybrodzie Żywieckie. Zimą narciarze i snowboardziści korzystają ze średnio trudnej trasy o długości 1600m., sztucznie naśnieżanej, oświetlonej i nagłośnionej. W pobliżu górnej stacji funkcjonuje 300-metrowy wyciąg orczykowy, a także wiele innych atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Przy dolnej stacji działa stok narciarski dla najmłodszych wraz z taśmowym przenośnikiem Sun Kid. Na miejscu znajduje się również profesjonalna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis oraz szkoła narciarska i snowboardowa.

Polecamy również „Skrzyczne” w Szczyrku (20 km od Międzybrodzia Bialskiego). „Skrzyczne” posiada czteroosobową kolej linową krzesełkową, wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości 3900 osób na godzinę, 14 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, w tym jedyną w Polsce trasę zjazdową FIS na stokach Skrzycznego o długości 2800m.

Po nartach polecamy relaks w basenie krytym oraz saunie w Kętach (12 km) lub baseny termalne na Słowacji (Basenova, 60km), w czasie którego bezpłatnie przechowamy dla Państwa sprzęt narciarski.

Serdecznie zapraszamy!


Marek z Krakowa
Świetna atmosfera, przytulne pokoje. Można się odprężyć i miło spędzić urlop.Więcej
Weronika z Rodzina
Fajne miejsce, mili i sympatyczni gospodarze. Pyszne swojskie jedzenie i co ważne tanio. Napewno jeszcze tam pojedziemy.Więcej
Dom Wczasowy Góralówka Międzybrodzie Bialskienoclegi Międzybrodzie Bialskienoclegi
 
stat4u
Dom Wczasowy Góralówka | ©2010 www.goralowka.pl